Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/popup-by-supsystic/modules/supsystic_promo/mod.php on line 530
Imprezy samochodowe - moto-event w Radomiu

Imprezy samochodowe – moto-event w Radomiu

Łagodna zima pozwoliła nam na zorganizowanie kolejnego, ciekawego eventu dla naszego, można by powiedzieć stałego klienta. Impreza odbyła się na bardzo ciekawym i kompaktowym obiekcie – Tor kartingowy Radom. Dla naszych gości przygotowaliśmy sześć bardzo ciekawych i zróżnicowanych atrakcji.

IMG_4430

Zabawę rozpoczęliśmy od szybkiej kawy, powitania i szczegółowego omówienia planu szkolenia. Pierwszy poszedł w ruch SYMULATOR ZDERZENIOWY. Uczestnicy szkolenia w kontrolowanych warunkach dowiedzieli się, jakie siły działają na nasze ciało podczas zderzenia. Nauczyli się poprawnie zapiąć pasy bezpieczeństwa. Przekonali się na własnej skórze jak wielką rolę odgrywają pasy, podczas wszelkich niebezpiecznych zdarzeń na drodze.

Drugim punktem imprezy, była JAZDA SAMOCHODEM RAJDOWYM za kierownicą. Goście do dyspozycji mieli samochód BMW e 30 is charakteryzujący się tylnym napędem, niewielką masą oraz świetnymi parametrami jezdnymi. Zanim jednak uczestnicy poczuli adrenalinę jeżdżąc rajdówką, wysłuchali krótkiego wykładu z technik pokonywania zakrętów oraz zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze. Następnie otrzymali kaski, zapieli pasy i …3-2-1 START!!!!Każdy z naszych gości, miał do pokonania kilka okrążeń po bardzo wymagającym i technicznym torze, wszystko pod bacznym okiem instruktora.

Kolejnym elementem eventu był KURS PIERWSZEJ POMOCY I RATOWNICTWA DROGOWEGO. Nasz kolega Filip – dyplomowany ratownik, w bardzo przystępny i ciekawy sposób objaśnił tajniki ratowania życia ludzkiego podczas nagłych wypadków. Każdy z uczestników wykonał szereg ćwiczeń na naszych fantomach. Naprzemienne wdmuchiwanie powietrza oraz uciskanie „pacjenta” dostarczało wielu emocji, oraz cennej praktyki.

IMG_4429

Szybkim krokiem nadeszła pora obiadu. Nasza zaprzyjaźniona restauracja przygotowała pyszny catering. Do wyboru były dania wegetariańskie oraz mięsne, gorące zupy i deser. Wszystko pachnące i pięknie podane.

Po posiłku  czas na prawdziwe emocje. Uczestnicy mogli na własnej skórze poczuć jak z samochodem rajdowym obchodzi się profesjonalista CO-DRIVE. Każdy z naszych gości wcielił się w rolę pilota rajdowego i miał przyjemność przejechać kilka okrążeń rajdowym Citroenem Saxo VTS. Kapitalne osiągi samochodu w połączeniu z oponami typu slick oraz umiejętnościami kierowcy owocowały radosnymi okrzykami, a nawet brawami.

Kolejnych emocji dostarczył SYMULATOR DACHOWANIA. Dachując w bezpiecznych warunkach można było przekonać się, jak niezabezpieczony przedmiot w samochodzie ( komórka, jabłko itp.) jest niebezpieczny dla zdrowia i życia kierowcy. Nasz instruktor wyjaśnił również, jak bez uszczerbku na zdrowiu wysiąść z samochodu leżącego na dachu, a wszyscy uczestnicy eventu przekonali się do zapinania pasów bezpieczeństwa.

I na koniec wisienka na torcie – supercar LOTUS EXIGE, super lekkie nadwozie, tylny napęd i olbrzymia moc. Uczestnicy prowadzili ten” bolid” za kierownicą. Niska temperatura , mokry tor i agresywna charakterystyka samochodu zaowocowały dużymi poślizgami oraz olbrzymią ilością frajdy z jazdy tym pojazdem.

Na zakończenie w ramach niespodzianki, nasi kierowcy urządzili na torze prawdziwy WYŚCIG. Niezwykle widowiskowa walka, została nagrodzona wielkimi brawami i owacjami na stojąco!!!

IMG_4633

 

Zobacz też: organizacja imprez firmowych warszawa, quady, supercars, co-drive, jazda samochodem rajdowym i taxi drift.